Cyro měl narozeniny a návštěva v Bukovině nad Labem 26. 4. 2019

26.04.2019

V pondělí 15. dubna náš Cyro oslavil svoje deváté narozeniny. Letos započal druhý rok, kdy na výstavách je ve třídě veteránů. Dostal špekáčky, uzlík a jeho oblíbené prasátko z Ikea. Přejeme mu všechno nejlepší, spousty procházek, nekončících honů a hlavně zdraví. Doufám, že tu s námi budeš ještě dlouho běhat. 

Ve čtvrtek 26. dubna jsem se vydali kousek za Pardubice. V Bukovině nad Labem bydlí štěňátka z Chovatelské stanice  z Bukovinského vršku. Všichni mají úžasný kožíšek zbarvený od světle zlaté až po mahagonovou. Stejně jako má jejich maminka Abbi Golden Elianne. Chytli jsme je zrovna napapané plné energie tak tam s námi přes půl hodiny řádili. Užasle jsem obdivovala slečnu oranžovou, která je velice hlasitá ve svém projevu a také pořádný přinašeč již od mala. Ostatní sourozenci také nosili různé hračky a nenechali se zahanbit. Z kluků mě nejvíce zaujal pan zelený, který je nejmohutnější a má vlnité chlupy jako jeho dědeček Manolo (Cheek to Cheek Florentino). Myslím, že kdyby moje mamka mohla tak jsme s ním zrovna odjeli. Návštěva byla úžasná a jsem ráda, že jsem měla možnost malé raubíře vidět. Níže přikládám pár fotek.

PS: Pokud hledáte štěňátko, tak v této CHS mají ještě některé volné. Pro více info volejte pana Jakuba Urbance na +420 606 315 168, nebo paní Petru Urbancovou na  +420 739 202 635.