O nás

Jmenuji se Barbora Břízová a jsem studentkou lesnické vysoké školy. Od mala mě provázel zlatý retrívr Barry, který nás však v roce 2014 opustil. V roce 2010 jsme do rodiny přivítali našeho druhého společníka Cyra a v roce 2014 jsme si z Francie dovezli Meta. Nyní žiji s dvěma zlatými retrívri se kterými, se aktivně věnuji výstavám a především myslivosti (hony, zkoušky...)

Prvním z nich je Cyro Chipp Poklad Orlicka "U", který se stal mým prvním psem v oblasti výstav a pracovního odvětví. Na výstavy Cyro moc není, a tak jsme se rozhodli soustředit se na práci. Za jeho aktivní zkouškovou sezonu jsme zvládli SVP, PZ, LZ. V roce 2016 jsme úspěšně složili naše první všestranné zkoušky. Od té doby je Cyro aktivně využívám v myslivecké praxi. Zejména u nás na kachny a na podzim v bažantnicích a drobných honech v mysliveckých sdruženích.

Naším druhým parťákem je JCH Cheek to Cheek Jack the Bear doma zvaný Met. S ním jsme se vrhli na dráhu výstavní i zkouškovou. Na výstavách se mu velice daří a získal díky tomu i Českého Junior šampiona a má rozdělaného Českého a Slovenského šampiona. Na práci zatím v praxi využíván není. Za to jsme stihli už spolu dvoje podzimní zkoušky a jedny vodní. Doufám, že spolu také zvládneme lesní i všestranné.

Pokud na nás máte jakýkoliv dotaz kontaktujte nás.

Barbora Břízová

14. 11. 2016