DUO CACIB Brno 3. 2. 2019

09.02.2019

Po dlouhé výstavní odmlce jsme se s Metem vydali navštívit Brno. Meta jsem přihlásila na poslední chvíli pouze na neděli, a to do třídy pracovní. Posuzovala paní rozhodčí Jaussi Yvonne (CH), dlouholetá chovatelka fletů. Z mého pohledu mohu říct, že naše třída pracovní byla nejvíce obsazená, co se kvalitou psů týče. Myslím, že výběr v této třídě paní rozhodčí neměla vůbec jednoduchý. Všichni psi byli krásní. Do kruhu jsme vběhli jako třetí v pořadí, konkurencí nám byli Harry Potter Aurea Rosa, Homer z Liblických rákosin, Kristian od Hradu Veveří, Ricci Dream Max. Paní rozhodčí posuzovala pečlivě a korektně. Metovi napsala následující posudek:

  • vysoký elegantní pes, typická samčí hlava, tmavé oko, pěkný výraz, dlouhý krk, výborné rameno, hluboký hrudník, dobrá horní linie, trošku delší bedra, výborně nasazený a nesený ocas, výborné zadní úhlení, výborná kostra, pěkný pohyb, velmi pěkná prezentace

Proběhlo proběhnutí do kolečka a poslední postavení. Naši třídu vyhrál Harry Potter Aurea Rosa, kterému tímto velice gratulujeme. My jsme s Metem obsadili krásné druhé místo.

Cheek to Cheek Jack the Bear - Výborný 2, RCAC

Po chvíli vydechnutí z vystavování, zapsání výsledků do průkazu původu jsme se s Metem vydali nakoupit ještě nějaké nůžky a nechat se vyfotit od hobby fotografky Kateřiny Skopalové. Vznikli z krátkého focení zajímavé snímky, za které děkujeme. :-)