Klubová výstava KCHLS, Humpolec 11. - 12. 5. 2018

11.06.2019

Přípravy na letošní Humpolec začali již v pátek, kdy jsem musela kluky řádně vykoupat a vyfoukat. Z koupele ve vaně moc nadšení nebyli, ale jinak to nešlo.

No a v sobotu ráno jsme mohli vyrazit. Letošní klubovku jsme měli komornější a to jenom ve třech, ale i tak jsme si to parádně užili. Začali jsme třídou veteránů, kde nastoupil Cyrilek. Letos zhubnul a tak mu to více slušelo. Od pana rozhodčího se nám dostali pochavili, že na veterány v této kondici můžeme být všichni pyšní a z kruhu jsme odcházli s Výbornou, která pro mě znamenala tentokrát nejvíc co mohla. Byla jsem na toho mého kluka hrozně pyšná. Níže přikládám Cyrův posudek. 

Cyro Chipp Poklad Orlicka - VÝBORNÝ (třída veteránů)

Než došlo na třídu pracovní měla jsem možnost se známit se s Metovím synem z chovatelské stanice Od Tří Jasanů. Pejsek vypadal moc pěkně a v kruhu obsadil krásné čtrvté místo ve velice nabité třídě. Měla jsem z něj radost. Met jak je již zvykem nastoupil do třídy pracovní, kde byla veliká konkurence i přesto však dostal úžasný posudek a hodnocení Výborný bez pořadí.

Cheek to Cheek Jack the Bear - VÝBORNÝ (třída pracovní)

V neděli jsme vyrazili o již v plném počtu s Ondrou, který s námi absolvoval svoji první výstavu. Druhý den se nesl ve znamení deště a schovávání se ve stanu, který přinášel úkryt pro nás všechny. Cyro nastoupil ve třídě veteránu, kdy na jeho třídu přestalo krapet pršet. Cyro zopakoval krásnou známku ze soboty Výbornou bez pořadí

Cyro Chipp Poklad Orlicka - VÝBORNÝ (třída veteránů)

Po mladých, mezitřídě a otevřené se na řadu dostal konečně Met ve své pracovní třídě. Musím říct, že pan rozhodčí byl příjemný a posuzoval velice pečlivě. Met od něj dostal skvělý posudek a vyhrál svoji třídu pracovní a obdržel titul CAC. V závěrečných kruzích o nejlepšího psa však již přes celodenní únavu neuspěl a vyrazili jsme domu.

Cheek to Cheek Jack the Bear - VÝBORNÝ 1, CAC (třída pracovní)

Níže v galerii přidávám fotky z víkendové výstavy. Za profi foto děkujeme Tomáši Kubíčkovi.