Klubová výstava retrívrů KCHLS, 5. 10. 2019, Praha - Džbán

04.02.2020

V sobotu ráno jsme s Metem po dlouhé době vyrazili na první podzimní výstavu KCHLS - sekce retrívrů. Již cestou nás provázelo nepříznivé počasí a já doufala, že ve Džbáně to bude lepší. Čekali nás tam již naši kamarádi, kteří nám drželi místo na stan. S Metem jsme se ubytovali a šli okouknout ostatní přihlášené. 

Měli jsme možnost vidět štěňata ze spojení Cheek to Cheek Jack the Bear & Connie z Vidoule, kteří se sešli v hojném počtu. Fena Athéna Z Pirátských ostrovů se ukázala ve třídě mladých a dostala krásné ocenění V4 a pes Aramis Z Pirátských ostrovů byl ohodnocen známkou VD (Burník nechtěl vystavovat). 

Potkali jsme také malou naději rodiny Antošových ze spojení Cheek to Cheek Jack the Bear & Danae Flores Vitae fenu Elizabeth Grace Broock´s Angel, která nastoupila ve třídě štěňat a vyběhala krásnou známku VN3. 

V odpoledních hodinách konečně přišla na řadu třída pracovní, kde mělo nastoupit šest psů. Do kruhu se nás však dostavilo pouze 5. Byli jsme posuzováni jako poslední, za to se nám od paní rozhodčí Freda Morriss Garget z Anglie dostalo krásné ohodnocení. 

Proběhlo posouzení u paní rozhodčí a všichni jsme si stoupli zase do řady, kde si nás znovu prohlédla a nechala proběhnout ještě jednou do kolečka. Na konci se pak rozešla naším směrem a já byla šťastná. Met obsadil první místo. 

Cheek to Cheek jack the Bear - VÝBORNÝ 1, CAC (třída pracovní)

Níže přidávám video z výstavy, za které velice děkuji Mírovi Antošovi.