Met se v jeden den stal patnáctinásobným otcem

17.03.2019

Tento týden byl famózní, postupně se k nám na Vysočinu dostávali zprávy, že se Met stal tatínkem. Všechna štěňátka se narodila ve čtvrtek 14. března 2019.

První informace přišli ze Slovenské chovné stanice Magic Dandelion, kde Maggie (Maggie Linea Aurea "U") porodila 5 holčiček a 2 kluky. Všichni mají krásné barvy a já už se těším až je uvidím na živo.  V případě zájmu o štěňátko z tohoto vrhu kontaktujte paní Antónii Sondorovou na facebooku https://demo.polr.me/CHS_Magic_Dandelion, e-mailem tonka.sondorova@gmail.com nebo mobilním čísle +421 907 331 306.

Druhou úžasnou zprávu z hor jsme se dozvěděli včera. Ve čtvrtek se Metovi narodili v Prosečném v chovné stanici Od Tří jasanů další potomci. Maminkou štěňat se tentokrát stala zlatější fena Jessie (Jessie Bri-col Black and White), která porodila 2 holčičky a 5 chlapečků. Pokud máte zájem o štěňátko z tohoto spojení kontaktujte pana Josefa Stránského na webu www.odtrijasanu.cz, e-mailem stransky.pepik@volny.cz nebo mobilním čísle +420 605 95 69 21 


Informační letáček z chovné stanice Magic Dandelion (SK)