Strmilov 2021

31.08.2021

Po roční pauze jsme vyrazili na náš oblíbený tábor, který pořádá Evička Píchová. Tentokrát jsem byli ubytováni v menší chatce spolu s kamarádkou Zuzkou, která přijela nakonec sama. Vyrazili jsme v sestavě já, pan Cyril a Met. Díky vynikající kondici pana Cyrilka jsem i s ním každý den vyrážela na výcvik. Letos jsem byli zařazeni do skupiny společně s Ruprichovými, což byla sama o sobě již záruka skvělého výcvikového týdně. Naší skupinku vedla Ilonka, u které jsme měli premiéru.  Pocvičili jsem staré známé disciplíny zato v nových terénech. Musím říct, že vidět oba kluky tak šťastné při výcviku mě dělalo ohromnou radost. Hlavně to, že nic nezapomněli a pracovali krásně. Ve středu jsme měli tu čest jít na společné celotáborové focení, které jsme zažili poprvé. Vidět tolik psů a vůdců pohromadě byl zážitek a sama fotka, která se povedla je vynikající.

 Ve čtvrtek jak je zvykem jsem s Metem vyrazili na pohár Komorník, který se nám úplně nepovedl. Celá soutěž je s dummy, které Met úspěšně zapíral. Tak nás nakonec v celkovém hodnocení předběhla i jeho nejmladší dcera Guppy. Pobytu na Strmilově se účastnili také dvě feny po našem Metovi, které jsou obě krásné. Jako bonus fena Elizabeth Grace Broock's Angel složila úspěšně zkoušky OVVR. Druhá fena Guppy Maybe Angels krásně pracovala ve skupině štěňat, kde nosila i aport z vody.

Mám obrovskou radost, že jsem viděla po dlouhé době své přátelé z řad kamarádů a teším se na další ročník příští rok. Níže přikládám pár fotografiií z celého tábora, za které děkuji Ilonce B. a Zdeničce Š.