Rok 2012

Klubová výstava Oslavany 22. září 2012

Na výstavu jsme už jeli o den dříve a ubytovali se na ranči Karolína. Večer jsme Cyra ještě vykoupali a ráno jsme mohli vyrazit. Trochu pršelo, ale na vystavování se počasí vybralo a bylo teplo. Popovídali si s přáteli a vystavovali. Psi GR hodnotil MR. Bob Lane, UK. Dostali jsme ohodnocení VD stejně jako náš brácha Kery.

Posudek byl následující: Středně zlatý pes, preferoval bych lepší nasazení ramene, velmi dobré nadloktí, preferoval bych lepší nasazení ocasu a lepší držení ocasu, dobrý v pohybu.

Víkend jsme si skvěle užili. Nakoupila jsem i pernaté a chlupaté damíky na trénování. Nejen, že je už nosí Cyro ale i Barry si je odnáší přes celou zahradu pryč.

Na Rajče jsem už přidala pár fotek z výstavy naleznete je ZDE.

Před odjezdem na výstavu jsme doma fotili Cyra ve výstavním postoji a detail hlavy... Fotografie najdete zase ZDE.

Přeji příjemné prohlížení :)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dnes 9.9. při večerním venčení jsem na poli pořídila pár fotografií. Naleznete je na Rajčeti. Kluci nasávali různé pachy. Jejich společné foto není nic moc... Každý kouká jinam :) Jedna fotka na ukázku :)

(Stačí kliknout na fotografii kluků a uvidíte jich více)

-------------------------------------------------------------------

Včera 9.7.12 jsme se vrátili z nádherně stráveného týdnu v Malešově. Zkoušky jsme nakonec nedělali. Za to jsme se zjistili jak na ně trénovat. Budeme cvičit povel HLEDEJ, ZTRATIL. Poznali jsme spoustu nových přátel a našeho třetího bráchu Cida. Na chatce jsme bydleli ve čtyřech. Dva goldeni(Cyro a brácha Kery) a dvě černé labradorky( Aza a Saly). V týdnu jsme se byli podívat i na zřícenině Sion a v sobotu jsme se byli projít s Azou a jejím paníčkem do Kutné hory a zpět.

ZDE (https://majiq.rajce.idnes.cz/) na Rajčeti naleznete fotky z tábora :)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Vydali jsem se na malou procházku, i přes to že foukal vítr :) 4. 4. 2012

Cyrovi se házeli aporty v podobě klacíku. Místo aby je nosil zpět, radši je rozkousal a až poté nadšeně přišel :) Na rajčeti je pár fotek :)

-----------------------------------------------------------------------------------------

Dneska 23. 3. jsem se vydali na procházku.

(Klikněte na jejich společnou fotku a zobrazí se jich Vám více)

Začali jsme chodit i s Barrykem, který je z procházek nadšen :) Doufám, že tomu bude tak i nadále... Podařilo se mi vyfotit společnou fotku kluků.

-----------------------------------------------------------------------------------

Odpoledne 12. 2. jsme se zašli podívat na rybník Hastrman. U něho je i pěkná louka. Z procházky mám několik fotek :) Pořádně jsme s Cyrem řádili :)

(Když kliknete na fotku, zobrazí se jich Vám více)

--------------------------------------------------------------------------------

Dnes 13. 1. 2013 jsem se byla projít s Cyrem v Zámeckém parku tak přidávám pár fotek :) Opět, když kliknete na Cyrovu fotku v AKCI :)

-------------------------------------------------------------------------------------

Dnes 7. 1. 2012 jsme se s Cyrem zúčastnili naší třetí výstavy. V naší mezitřídě bylo vystávováno osm psů i s námi. My s číslem 1457 jsme šli jako čtvrtí v pořadí.

Získali jsme VELMI DOBRÝ a skvělé hodnocení.

Posudek rozhodčí(p. Smržové) byl následující: 20 MĚSÍČNÍ PES, NŮŽKOVÝ SKUS ÚPLNÝ CHRUP, TYPICKÁ HLAVA, VÝŠKA 59, STŘEDNĚ SILNÁ KOSTRA, KRK BY MOHL BÝT SUŠŠÍ, PEVNÝ HŘBET DOSTATEČNĚ HLUBOKÝ HRUDNÍK, SBÍHAVÝ POSTOJ PÁNEVNÍCH KONČETIN, STANDARTNÍ SRTS.

Jako odměnu dostal pískací činku a měl z ní ohromnou radost :) Cestou domu prospal a doma zase lítal :)

Jakmile kliknete na naši fotku, otevře se Vám okno s dalšíma fotkama z výstavy :)